Skočit na obsah


Buchtič web

češtiny do programů a her

 ÚvodČeštiny

ABC Backup

Poslední aktualizace: 04/02/2020


Jednou z mnoha zálohovacích utilit, která automaticky zálohuje Vaše důležitá data podle stanoveného plánu buď v rámci Vašeho počítače, nebo na síťové disky či vzdálené FTP servery. Program může zálohu vytvořit buď jako přesnou kopii (zrcadlo), nebo může vytvořit komprimované archivy. Přitom si uživatel může vybrat metodu pojmenování záložních souborů. Při komprimaci dat používá běžný archivační algoritmus ZIP, který má výhodu kompatibility v různých pracovních prostředích. Pomocí vestavěného plánovače úloh můžete vytvořit frontu automatických záloh nebo spouštět externí aplikace před nebo po vykonání zálohovací procedury. Kteroukoli nadefinovanou úlohu můžete spustit "ručně". Funkční na Windows 7 včetně 64bitové verze.

Překlad je formou jazykové balíčku a je možné jej použít na jakoukoli novější. Vzhledem k tomu, že autoři nemají v jazykovém balíčku zahrnuty všechny texty, česky je asi 80% textů. Překlad funguje i v placené verzi Pro.

ScreenshotDetaily

Homepage: abcbackup.com

Download programu: 5.x | 5.x Pro

Download nejnovější verze češtiny: 5.x

Velikost: 5.3 kB

Download starší verze češtiny: 3.7 - 3.5 - 3.4 - 3.2 - 3.1 - 3.0 - 2.1 - 2.0 - 1.06 - 1.05Doporučit aplikaci pro překlad

Nahlásit chybu v lokalizaci

Komentáře

Uživatelé také stahují

©2004 ‐ 2023 Buchtič | Všechna práva vyhrazena