Skočit na obsah


Buchtič web

češtiny do programů a her

 ÚvodČeštiny

ESET Mobile Security pro Android

Poslední aktualizace: 27/8/2014


Na internetu není bezpečno a dvojnásob to platí o obchodě Google Play, na kterém se nachází obrovské množství škodlivých aplikací. Prostřednictvím aplikace ESET Mobile Security budete chráněni nejen před viry na Google Play, ale také před falešnými webovými stránkami vytvořenými za účelem získání vašich citlivých údajů (přihlašovací údaje, čísla karet atp) a nakupujte online bezpečně. Dále získáte přehled o aplikacích, které mají přístup k vašim SMS i e-mailům a mohou odesílat SMS na placená čísla. Pomůže vám efektivně blokovat hovory z neznámých a obtěžujících čísel a dokáže též filtrovat SMS. Pokud zařízení ztratíte nebo vám bude odcizeno, můžete jej uzamknout, ochránit svá data, zjistit jeho pozici a získat jej zpět díky technologii Anti-Theft.

ESET Mobile Security pro Android je dostupná zcela zdarma. Zakoupením licence získáte přístup k prémiovým funkcím – například své zařízení můžete mít pod neustálou kontrolou díky portálu my.eset.com.

Čeština je součástí aplikace a standardně se jazyk nastaví podle systému. Pokud byste aplikaci neměli po instalaci v češtině, v rozhraní aplikace ťuknete na Settings > Language a češtinu vyberte ručně.

ScreenshotDetaily

Homepage: eset.cz

Download programu: Google Play

Download nejnovější verze češtiny: obsažena v programu

Velikost: 8 MBDoporučit aplikaci pro překlad

Nahlásit chybu v lokalizaci

Komentáře

Uživatelé dále stahují

©2004 ‐ 2024 Buchtič | Všechna práva vyhrazena