Skočit na obsah


Buchtič web

češtiny do programů a her

 ÚvodČeštiny

ESET Smart Security Premium

Poslední aktualizace: 10/2019


Nejvyšší edice legendárního antiviru ESET NOD32 Antivirus využívající strojové učení vás chrání nejen před škodlivým kódem, ale také síťovými útoky a nabízí další doplňky pro ochranu osobních dat. Pokud notebook nebo tablet ztratíte, můžete jej uzamknout, zjistit jeho pozici prostřednictvím portálu my.eset.com a získat zpět prostřednictvím technologie Anti-Theft. ESET Smart Security je vybaven síťovými technologiemi jako je ochrana proti zapojení počítače do botnetu, dokáže ověřit zabezpečení vašeho routeru (domácí sítě) a nabízí také ochranu webkamery. Prémiová verze ESET Smart Security dále obsahuje správce hesel a nástroj na šifrování dat.

Každá jazyková verze aplikace má vlastní instalační balíček. Pokud nemáte aplikaci v češtině, není možné jazyk přepnout v nastavení. Proto stávající verzi odinstalujte a z webových stránek společnosti ESET si stáhněte a nainstalujte instalační balíček ESET Smart Security v češtině.

Pokud správce hesel a nástroj na šifrování dat nevyužijete, máme pro vás lokalizován ESET Internet Security, který disponuje firewallem i technologií Anti-Theft.

ScreenshotDetaily

Homepage: eset.cz

Download programu: eset.cz

Download nejnovější verze češtiny: obsažena v programu

Velikost: 94 MBDoporučit aplikaci pro překlad

Nahlásit chybu v lokalizaci

Komentáře

Uživatelé dále stahují

©2004 ‐ 2024 Buchtič | Všechna práva vyhrazena