Skočit na obsah

Buchtič web

češtiny do programů a her

Podpořte mě

Zajisté se mezi Vámi spokojenými uživateli vážícími si mé práce najde někdo, kdo by mě chtěl nějakou tou korunou podpořit. Proto níže naleznete několik možností, ze kterých si určitě vyberete tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

SMS platba

Pravděpodobně pro některé z Vás nejjednodušší řešení, ovšem již ne pro mě nejvýhodnější. Já (autor) obdržím cca polovinu z této částky. Něco si vezme operátor, dvakrát to zdaní stát a nějaká provize jde provozovateli této služby.

Převod na bankovní účet

Česká republika

MasterCard Libovolnou částku poukažte na účet č. 182864562/0600 (GE Money) a do zprávy pro příjemce uveďte "Češtiny"

 

Slovenská republika

MasterCard Pro slovenské uživatele nabízím nově možnost podpořit mě rovněž převodem na účet, to vše z účtu vedeném v EURech bez nutnosti hrazení dalších poplatků. Libovolnou částku poukažte na účet č. 2300272453/8330 (Fio banka) a do zprávy pro příjemce uveďte "Češtiny".

 

Převod na PayPal účet

PayPal Libovolnou částku převeďte na PayPal email ID: martin.buchta@gmail.com a do zprávy pro příjemce můžete uvést "Češtiny" nebo klikněte na tlačítko níže a jen zadejte částku.

 

Výměna odkazů

Pokud vlastníte web nebo máte možnost na jiný web umístit odkaz či ikonku, budu jenom rád. Případně se můžeme dohodnout na vzájemné výměně odkazů. Podrobné informace v sekci odkazy.

©2004 ‐ 2019 Buchtič | Všechna práva vyhrazena