Skočit na obsah


Buchtič web

češtiny do programů a her

 ÚvodČeštiny

ESET Parental Control pro Android

Poslední aktualizace: 1/2016


Na internetu není bezpečno a především ne pro děti. Pořídili jste svým dětem chytré zařízení (smartphone/tablet) s operačním systémem Android a chtěli byste vědět, jaké aplikace používají a na jaké webové stránky chodí? Přesto to a mnohem více vám nabídne aplikace ESET Parental Control (rodičovská kontrola). Své děti tak ochráníte před falešnými webovými stránkami a stránkami s nevhodným obsahem. Vadí vám, že hrají celý den pouze hry a nevěnují se škole? Žádný problém, protože pomocí rodičovské kontroly nastavíte limit na používání aplikací z kategorie zábava a hry. Zapomnělo se vám dítě ohlásit? Pošlete mu na displej zprávu, na kterou musí reagovat, nebo si rovnou nechcete zobrazit jeho pozici na mapě.

Aplikace ESET Parental Control pro Android je dostupná zcela zdarma. Zakoupením licence získáte přístup k prémiovým funkcím.

Čeština je součástí aplikace a standardně se jazyk nastaví podle systému. Pokud byste aplikaci neměli po instalaci v češtině, v rozhraní aplikace ťuknete na Settings > Language a češtinu vyberte ručně.

ScreenshotDetaily

Homepage: eset.cz

Download programu: Google Play

Download nejnovější verze češtiny: obsažena v programu

Velikost: 8 MBDoporučit aplikaci pro překlad

Nahlásit chybu v lokalizaci

Komentáře

Uživatelé dále stahují

©2004 ‐ 2024 Buchtič | Všechna práva vyhrazena